X

Hotel - Vip Transport - Hospital Environment

Hotel - Vip Taşıma - Hastane Ortamı

Clarion Hotel Golden Horn

Panorama Dental Klinik, sağlık turizmi kapsamında Türkiye içi ya da yurt dışından gelen hastalara operasyon öncesi ve sonrasında konforlu bir ortam oluşturmak adına otel konaklama ve rezervasyon hizmeti verir. Yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerin konaklama sorunu yaşamalarını önlemek için süreci bütünüyle takip ederek, her aşamayı uluslararası standartlara uygun şekilde gerçekleştirir.

İletişime Geç

VIP Transfer

Panorama Dental Klinik olarak, İstanbul dışından gelen ve sağlık turizmi kapsamında ağız sağlığı ve diş hizmeti almak isteyen hastaların operasyon öncesi ve sonrası sürecini konforlu bir hale dönüştürmek amacıyla VIP transfer hizmeti de sunuyoruz. Hasta sağlığının birincil derecede öneme sahip olduğu bilinciyle hizmet veren Panorama Dental Klinik, VIP transfer ile hastalarına havaalanı– konaklama yeri ulaşımı açısından her zaman rahat ve güvenli bir hizmet sunar.

İletişime Geç >

Hastane

Panorama Dental Klinik sağlık kapsamında VIP transfer, ücretsiz danışmanlık ve muayene hizmetleri sağlar. Ayrıca, kliniğimiz teknolojik yeterliliğe sahip cihazlar ve uzman sağlık kadrosu ile fark yaratan hastaneler aracılığıyla uluslararası standartlarda hizmet verir. Tam donanımlı hastaneler ile beraber çalışan Panorama Dental Klinik, hastaların sağlık sorunları için en doğru çözümü kaliteli hizmet doğrultusunda almaları hedeflenir.

İletişime Geç

Tedavi Aşamaları

Yorumlar

whatsapp