X

Yorumlar

Steve C.

Genelde eleştiri yazmam ama Panorama Dental için yazmam gerektiğini hissettim. 
İmplantlarım sorunsuz bir şekilde yerleştirildi. Dt, Zeynep, tanıştığım en şefkatli doktorlardan biriydi ve tüm prosedürü açıklamak için zaman ayırdı ve olası herhangi bir komplikasyon konusunda dürüsttü. Çok bilgiliydi ve personeller çok samimiydi. Ayrıca konaklama konusunda da bütün sorunlarımız ile ilgilendiler. Çok sevgiler.

William D.

Yıllardır dişlerimi beğenmiyordum. Teşekkürler Dr. Zeynep ve ekibi! Gülen, dinamik, profesyonel ve özenli davrandığınız için teşekkür ederim. Eğer bir dişçi arıyorsanız Panorama Dental Kliniğini gözüm kapalı öneririm.Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Gülüş Tasarımınız Panorama Dentalde güvenli ellerde.

Carla O.

Eşim ve ben Amerika’dan geldik ve Türkiyede farklı klinikleri araştırıp kontrol ettikten sonra Dr. Aybüke Şap ile devam etmeye karar verdik.Seçimimizden ve alığımız tedavinin kalitesinden çok memnunuz. Çok nazik ve yardımsever personellerdi, daha iyi bir gülümseme için gidilecek doğru yer olarak herkese tavsiye ediyoruz.Çok teşekkür ederim!

Sharon A.

Her şey en ince ayrıntısına kadar ayarlanmıştı. Süper otel, uçuş ve transfer rezervasyonları, endişelenecek hiçbir şey yoktu ve klinik için 10 üzerinden 10 veriyorum. Süper personel, hiçbir övgü onlar için yeterli değil gibi geliyor. Birçok klinik burasını örnek alabilir. Gülüş Tasarımımda gerçekten sonuç etkileyiciydi. Daha iyisi olamazdı. Not: Türkiyede ki dişçilerden korkmamalısın. Güzel şehir ve çok nazikler. Kendimi hiçbir zaman tehdit altında hissetmedim. Mümkün oldukça size yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bu yüzden gelmekten vazgeçmeyin. Ben de korkuyordum ama buna hiçbir sebep yokmuş Almanyadan çok selamlar.

Carol F.

Müthiş deneyim!!! Instagramdan farkettiğim müthiş bir klinik. Lüks ulaşım, otel (Clarion Hotel) güzel çevre ile ilgili vaatler, beklenenden daha fazla gerçekleşti!! Dt. Seçil Hanım ve ekibi çok iyi koşullar altında çok güzel sonuçlar sundular!. Ve son olarak mükemmel bir fiyat-kalite oranı sunuldu.
İmplant Tedavisinde Gerçekten sonuna kadar tavsiye ediyorum!

whatsapp